ARTYKUŁY PODSTRONY

  Manicure męski

  Manicure męski to zabieg obejmujący pielęgnację skóry dłoni, paznokci, skórek okalających paznokieć oraz schorzeń, takich jak odciski, pękająca i przesuszona skóra. Zabieg ten nadaje dłoniom nienaganny i estetyczny wygląd, niwelując niedoskonałości i poprawiając kształt paznokci. 

  Klasyczny manicure męski – od czego zacząć?

  Przed rozpoczęciem zabiegu, manicurzystka dezynfekuje dłonie i ustala odpowiedni program pielęgnacji. Podczas zabiegu paznokcie skracane są na pożądaną długość i nadawany jest im odpowiedni, estetyczny kształt. Płytka paznokcia jest polerowana i wygładzana tak, aby nie było na niej nierówności. Skórki wokół paznokci, w zależności od potrzeb, są odsuwane lub tylko rozmiękczane specjalnym płynem. 

  Na zakończenie zabiegu, na życzenie klienta, wykonywany jest peeling lub kąpiel parafinowa. Obydwa zabiegi przyczyniają się do usunięcia zrogowaciałego naskórka i wygładzenia dłoni. Zabieg jest bardzo odprężający i relaksujący. 

  Wszystkie narzędzia stosowane podczas zabiegu są sterylizowane, a pilniczek i patyczek drewniany są jednorazowego użytku.

  MANICURE KLASYCZNY DLA PANÓW
  Manicure klasyczny opiłowanie plus usunięcie skórek 35 zł
  Aksamitne dłonie dla Panów peeling/kąpiel parafinowa na dłonie/krem pielęgnacyjny 70 zł
  Pakiet Manicure klasyczny dla Panów peeling/kąpiel parafinowa/manicure klasyczny/krem pielęgnacyjny 99 zł
  Zostaw swoją opinię

  Nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

  Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola

  Akademia Makijażu i Urody ,,Metamorfoza"
  ul. Bednarska 14a, 82-300 Elbląg


  www.metamorfoza.elblag.pl
  tel. + 48 55 555 01 09
  tel. + 48 575 770 163

  do góry strony