ARTYKUŁY PODSTRONY

  Wspólne zakupy z osobistą stylistyką

  Zakupy ze stylistą tyko dla celebrytów?

  Zapewniam cię, że nie! Każdy z nas chce wyglądać pięknie a co najważniejsze dokonywać przemyślanych zakupów. Ile razy wracasz z centrum handlowego i mówisz nic nie kupiłam/kupiłem albo znowu mam pełną szafę i nie mam co na siebie włożyć? Ubrania powinny być dopasowane do figury. Ważne jest to, by strój podkreślał atuty wyglądu, a także maskował jego ewentualne mankamenty. Wypada podkreślić, że specjalista, który doradza wybór stylizacji, powinien wsłuchiwać się w oczekiwania i wymagania klientki. Jeżeli interesują Cię profesjonalne usługi stylisty w Elblągu, propozycja Akademii Makijażu i Urody ?Metamorfoza? spełni Twoje oczekiwania.

  Stylizacja jest wciąż usługą, do której wielu Polaków podchodzi z dystansem. 

  Chciałabym to zmienić, ponieważ zależy mi na tym aby Twoje zakupy były przemyślane a twoje pieniądze odpowiednio wydane. Nie zależy mi na tym aby ciebie przebrać.

  W tym celu zawsze proponuję spotkanie przy kawie aby odkryć twoje preferencje, poznać twój gust, styl i twoje oczekiwania. Jest to bardzo ważne aby poznać Ciebie jak najlepiej i pomóc Tobie skomponować twoją nową garderobę.

  Zakupy pod okiem specjalisty uchronią Ciebie przed wydawaniem pieniędzy na rzeczy, których w przyszłości nigdy nie założysz, lub które zamiast zdobić będą Cię szpecić.

  Nauczę Ciebie jak w sposób mądry i rozsądny komponować Twoją garderobę. Dopełnieniem do prezentowanej usługi może być ,,Przegląd Szafy” bowiem wiedząc jakie rzeczy posiadasz w swoim domu efekt wspólnych zakupów będzie jeszcze bardziej efektywny. Jeśli wybierzesz tylko usługę wspólnych zakupów nie martw się poradzimy sobie – pomoże nam w tym nasza wspólna rozmowa.

  Zakupy ze stylistką (Personel Shopper) trwają zwykle od 2-4h.

  Usługa wygląda następująco:

  1. spotkanie w centrum handlowym
  2. wspólna rozmowa przy kawie – poznanie klienta - jego preferencji bądź okazji, na którą będziemy wspólnie szukali nowej stylizacji (randka, spotkanie służbowe, gala, urodziny, bal)
  3. wspólne zakupy – przedstawienie klientowi kilka propozycji nowych stylizacji
  4. ważne – to Klient decyduje i ostatecznie podejmuje decyzję co do zakupu zaproponowanych stylizacji
  5. podsumowanie wspólnych zakupów
  Wspólne zakupy z osobistą stylistką do 3h 270 zł
  Wspólne zakupy z osobistą stylistką każda kolejna godzina 70 zł
  Zostaw swoją opinię

  Nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

  Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola

  Akademia Makijażu i Urody ,,Metamorfoza"
  ul. Bednarska 14a, 82-300 Elbląg


  www.metamorfoza.elblag.pl
  tel. + 48 55 555 01 09
  tel. + 48 575 770 163

  do góry strony