ARTYKUŁY PODSTRONY

  Przegląd szafy klienta

  Na początek kilka pytań:

  • Ile miejsca w Twojej szafie zajmują ubrania, których w ostatnim roku nie założyłaś ani razu
  • Czy pomimo setki ubrań znajdujących się w Twojej szafie, nadal nie masz co na siebie włożyć
  • Czy posiadasz ubrania, które nie wiesz, jak ze sobą połączyć
  • Czy myślisz nad wyrzuceniem starych ubrań i zakupem nowych
  • Czy garderoba w Twojej szafie jest monotonna
  • Czy stale dokonujesz tych samych wyborów zakupowych: kolejny sweterek w bezpiecznym stonowanym kolorze

  Jeśli utwierdziłaś/łeś się w przekonaniu, że twoja szafa to ,,wyzwanie” a nie czysta przyjemność to sygnał do tego, że POTRZEBUJESZ NASZEJ POMOCY. Wiele z naszych zakupów ubraniowych okazuje się być błędem zaraz po powrocie do domu. Sporą część ubrań wkładamy na siebie tylko raz czy dwa. Tracimy swój czas i przede wszystkim pieniądze. Dlatego zastanów się i odpowiedz sobie szczerze czy chcesz dokonać zmiany w swojej garderobie, pozbyć się przysłowiowych ,,10 sięciu kilo mniej”? Jeśli twoja odpowiedź brzmi TAK to zapraszam do pierwszego kroku – umówienia się na wizytę ze mną.

  Dzięki naszej usłudze "Przegląd szafy":

  • pożegnasz się bez żalu z rzeczami, które leżą i zalegają w twojej szafie od wielu lat
  • zyskasz przestrzeń w swojej szafie
  • zrozumiesz, że chomikowanie ubrań nie ma sensu
  • przekonasz się, że aby wyglądać oryginalnie nie musisz mieć dużej ilości rzeczy
  • odkryjesz na nowo niejedną „starą” rzecz, którą można wpleść w modne zestawy ubrań
  • poznasz co to znaczy "baza ubrań”
  • przekonasz się, że odpowiednia bielizna to PODSTAWA – ona też jest częścią garderoby!
  • z każdym otwarciem szafy będziesz wiedzieć co ubrać i co z czym komponować

  Dzięki usłudze "Przegląd szafy":

  • nauczę Cię jak zarządzać Twoją garderobą
  • stworzę listę zakupową rzeczy obowiązkowych w Twojej szafie
  • skomponuję dla Ciebie gotowe stylizacje
  • sfotografujemy naszą wspólną pracę 

  Jak wygląda usługa przegląd szafy?

  1. W dniu przeglądu Twojej szafy spotykamy się u Ciebie w domu. Ważnym jest dla mnie aby poświęcić Tobie maximum mojej uwagi. Dlatego proszę ogranicz w naszym spotkaniu udział osób trzecich. Z doświadczenia wiem, że to bardzo dekoncentruje a zależy nam przecież na efektywnym spotkaniu.
  2. Proszę przygotuj miejsce, gdzie będziemy mogły/mogli swobodnie przeglądać Twoją garderobę. To ważne ponieważ będę fachowo i szczerze oceniała jak wyglądasz w rzeczach, które na siebie ubierzesz. Czy będę mocno krytyczna? – nie, nie obawiaj się nie zależy mi na tym aby ciebie ,,przebrać” wręcz przeciwnie zależy mi na tym abyś w skomponowanych przeze mnie zestawach czuł/czuła się dobrze i wygodnie. Żeby wiedzieć, w czym dobrze wyglądasz musimy to zobaczyć na Tobie. Dodam, że interesuje mnie również odzież wierzchnia (płaszcze) oraz dodatki tj. biżuteria, torebki, obuwie i kosmetyki. 
  3. Zapewniam Cię, że nie będziesz musiała/ł pozbyć się wszystkich Twoich rzeczy. Jeśli są rzeczy, w których czujesz się i wyglądasz świetnie nie ma sensu ich wyrzucać. Wręcz przeciwnie. Stworzymy tą rzeczą kilka zestawów. 90% klientów ma w swojej szafie kilka takich rzeczy.
  4. Rzeczy, w których wyglądasz niekorzystnie – pakujemy do torby. Twoja decyzja co z nimi zrobisz ale zapewniam Cię, że z chwilą gdy usuniesz je na stałe poczujesz olbrzymią ulgę a każda nowo zakupiona rzecz sprawi Tobie ogromną radość. Czy nie o to chodzi w życiu? Aby sprawiać sobie radość.?
  5. Skomponujemy zestawy ubrań – przede wszystkim sfotografujemy je. Chcę abyś nauczył/ła się, że jedna rzecz może posłużyć Tobie do wielu stylizacji.
  6. Skomponujemy listę zakupów w celu uzupełnienia Twojej garderoby – oszacujemy to czego brakuje w Twojej szafie, co powinnaś mieć zawsze ,,jako bazę” oraz dokupimy ewentualne nowe dodatki.

  Przegląd Twojej szafy to pierwszy i najważniejszy krok do utworzenia przemyślanej garderoby. To usunięcie poniekąd negatywnej energii, która zaśmieca twoją szafę i powoduje, że czujesz chaos w komponowaniu swoich stylizacji. 

  Zapraszam Cię gorąco do naszego niecodziennego spotkania. Podzielę się z Tobą swoją fachową i praktyczną wiedzą, którą zdobyłam na wielu warsztatach i kursach. Czy będziesz zadowolona? GWARANTUJĘ, że TAK. Jak mam Cię do tego przekonać? - wybierz naszą usługę a przekonasz się sam/sama.
   

  Przegląd szafy klienta do 2h 170 zł
  Przegląd szafy klienta każda kolejna godzina 70 zł

   

  Zostaw swoją opinię

  Nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

  Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola

  Akademia Makijażu i Urody ,,Metamorfoza"
  ul. Bednarska 14a, 82-300 Elbląg


  www.metamorfoza.elblag.pl
  tel. + 48 55 555 01 09
  tel. + 48 575 770 163

  do góry strony