ARTYKUŁY PODSTRONY

  Makijaż okolicznościowy

  Makijaż okolicznościowy jest rodzajem makijażu, w którym zdecydowanie możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Makijaż ten wykonuje się na specjalne okazje, więc ważny jest charakter imprezy, strój w jakim klientka będzie się prezentować oraz fryzura bowiem wszystko musi stanowić jedną całość. 

  Akademia Makijażu i Urody „Metamorfoza” działająca w Elblągu zapewnia:

  • profesjonalizm i fachowość, w tym bezpłatne konsultacje,
  • indywidualne podejście do oczekiwań klientki,
  • kompleksowe spojrzenie na oczekiwania i wymagania kobiet.

  Wykonanie makijażu poza salonem w przypadku:

  • pokazów,
  • sesji fotograficznych,
  • specjalne wydarzenia

  Co warto wiedzieć o makijażu okolicznościowym?

  Zazwyczaj w konwencji wieczorowej mamy do czynienia ze sztucznym oświetleniem lub światłem świec, dlatego makijaż powinien być wyrazisty o intensywnych barwach. Ważne jest również to, by makijaż wpisywał się w charakter i usposobienie kobiety. W zależności od okazji możemy dokleić kępki rzęs, które optycznie powiększą oko a nasz wzrok stanie się bardziej zalotny i uwodzicielski. Charakteryzuje go przede wszystkim trwałość bowiem zależy nam aby makijaż utrzymywał się w nienaruszonym stanie przez wiele godzin.

  Zostaw swoją opinię

  Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola

  • ~ Betii2017-10-25 14:35:56 Trafiłam do metamorfozy po dwóch nieudanych makijażach,straciłam już nadzieję że mogę mieć piękny makijaż.....Ale dzięki zdolnej Pani Patrycji spełniło się moje marzenie,uczyniła z mojej twarzy prawdziwe arcydzieło, dlatego jeśli planujecie makijaż to tylko w metamorfozie,bo szkoda kasy na pseudo kosmetyczki.Jeszcze raz dziękuję, jesteście najlepsi.

  Akademia Makijażu i Urody ,,Metamorfoza"
  ul. Bednarska 14a, 82-300 Elbląg


  www.metamorfoza.elblag.pl
  tel. + 48 55 555 01 09
  tel. + 48 575 770 163

  do góry strony